Potešte deti netradičným domčekom pre bábiky

Náročnosť:

2/5
Print Friendly and PDF
13_final_Balakryl-thumb

Premýšľate, ako oživiť detskú izbu? Inšpirujte sa blogerkou a dizajnérkou Zuzanou Kaščákovou, ktorá zrenovovala starý konferenčný stolík a premenila ho na očarujúci domček pre bábiky. Vaše deti si ho zaručene obľúbia. A až podrastú, stolík ľahko nájde ďalšie využitie.

Vyberte sa na povalu

Tiež sa neradi lúčite so zachovalým starým nábytkom a radšej vymýšľate, ako by ste ho vo svojej domácnosti mohli ešte využiť? Retro kúsky, ktoré vám doteraz ležali na povale, môžete jednoducho pretvoriť na štýlový doplnok nielen do obývacej izby či spálne, ale aj do detskej izby! Inšpiráciou vám môže byť napríklad blogerka a interiérová dizajnérka Zuzana Kaščáková, ktorá zo starého dreveného konferenčného stolíka vyrobila očarujúci domček pre bábiky.

Pre malé i veľké

Stolíku najskôr doprajte pomocou Balakrylu nový náter v nežnom staroružovom odtieni (NCS č. S 1515-Y80R). Potom ho nezabudnite doplniť o nevyhnutné príslušenstvo, ktoré nesmie chýbať v žiadnom príbytku. A čo s ružovo natretým stolíkom, keď deti stratia záujem o hru s bábikami? Každá parádnica si z neho iste s nadšením urobí toaletný stolík. A detská izba sa tak razom premení na kaderníctvo či kozmetický salón.

Ako na to…?

Odborník radí

Univerzálne vodou riediteľné krycie farby Balakryl UNI sú vhodné pre rôzne typy povrchov (drevo, kov, plast), nezapáchajú, rýchlo schnú a výborne kryjú. Pretože majú atest na detské hračky, sú ideálnou voľbou práve na natieranie doplnkov do detskej izby. Navyše si ich môžete nechať natónovať až do 20 000 rôznych odtieňov.

Viete, ako správne natierať?

S našimi užitočnými tipmi vás už žiadna prekážka nezaskočí. Než sa pustíte do svojho Projektu na víkend, prečítajte si rady v tomto článku.

Podaril sa váš Projekt na víkend? Zdieľajte to s nami: #projektnavikend

Nakúpte ľahko na eshope

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

Balakryl UNI mat báza

Univerzálna krycia farba na drevo, kov aj plast. Až 20 000 odtieňov.

Ďalšie projekty

Radi by ste svojmu interiéru dopriali premenu v podobe nového farebného odtieňa, ktorý je ale úplne odlišný od pôvodného náteru? Aby pri premaľovaní tmavých stien na svetlú farbu či naopak náter dobre prekryl pôvodný odtieň a zároveň sa nezačal šúpať, je potrebné dodržať niekoľko dobrých rád. Potom bude farebná premena vyzerať ako od profesionálneho maliara izieb.
Aj napriek tomu, že predsieň alebo chodba nepatria medzi najdôležitejšie miestnosti v dome či byte, denne tadeto prechádza veľké množstvo ľudí a okrem členov rodiny je na očiach aj všetkým návštevám. Veľký pohyb na chodbe a v predsieni sa potom nepochybne prejaví i na ich stenách. Šmuhám od topánok alebo mastným odtlačkom sa skrátka nevyhnete. S nátermi Ceramic ale ľahko vyčarujete znova čisté steny ako po vymaľovaní.