Potešte deti netradičným domčekom pre bábiky

Náročnosť:

2/5
Print Friendly and PDF
13_final_Balakryl-thumb

Premýšľate, ako oživiť detskú izbu? Inšpirujte sa blogerkou a dizajnérkou Zuzanou Kaščákovou, ktorá zrenovovala starý konferenčný stolík a premenila ho na očarujúci domček pre bábiky. Vaše deti si ho zaručene obľúbia. A až podrastú, stolík ľahko nájde ďalšie využitie.

Vyberte sa na povalu

Tiež sa neradi lúčite so zachovalým starým nábytkom a radšej vymýšľate, ako by ste ho vo svojej domácnosti mohli ešte využiť? Retro kúsky, ktoré vám doteraz ležali na povale, môžete jednoducho pretvoriť na štýlový doplnok nielen do obývacej izby či spálne, ale aj do detskej izby! Inšpiráciou vám môže byť napríklad blogerka a interiérová dizajnérka Zuzana Kaščáková, ktorá zo starého dreveného konferenčného stolíka vyrobila očarujúci domček pre bábiky.

Pre malé i veľké

Stolíku najskôr doprajte pomocou Balakrylu nový náter v nežnom staroružovom odtieni (NCS č. S 1515-Y80R). Potom ho nezabudnite doplniť o nevyhnutné príslušenstvo, ktoré nesmie chýbať v žiadnom príbytku. A čo s ružovo natretým stolíkom, keď deti stratia záujem o hru s bábikami? Každá parádnica si z neho iste s nadšením urobí toaletný stolík. A detská izba sa tak razom premení na kaderníctvo či kozmetický salón.

Ako na to…?

Odborník radí

Univerzálne vodou riediteľné krycie farby Balakryl UNI sú vhodné pre rôzne typy povrchov (drevo, kov, plast), nezapáchajú, rýchlo schnú a výborne kryjú. Pretože majú atest na detské hračky, sú ideálnou voľbou práve na natieranie doplnkov do detskej izby. Navyše si ich môžete nechať natónovať až do 20 000 rôznych odtieňov.

Viete, ako správne natierať?

S našimi užitočnými tipmi vás už žiadna prekážka nezaskočí. Než sa pustíte do svojho Projektu na víkend, prečítajte si rady v tomto článku.

Podaril sa váš Projekt na víkend? Zdieľajte to s nami: #projektnavikend

Nakúpte ľahko na eshope

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

Balakryl UNI mat báza

Univerzálna krycia farba na drevo, kov aj plast. Až 20 000 odtieňov.

Ďalšie projekty

Útulnú domácnosť tvoria detaily. Práve pomocou nich sa môžete odlíšiť a zanechať dojem u svojich návštev. Netradičné doplnky, akými sú atypický vešiak na oblečenie zo starého rebríka alebo ručne maľovaná krabička na vreckovky, vám navyše pomôžu zorganizovať si domácnosť. Váš domov tak bude uprataný a bude pôsobiť elegantne.
Či už bývate v dome alebo v malom byte, nezaobídete sa bez pracovného kútika. Využijete ho nielen k vybavovaniu rôznych dokumentov nevyhnutných pre chod domácnosti, ale takisto aj k odpočinku s knihou alebo pri písaní domácich úloh s deťmi. Spoločne s moderátorkou Terezou Tobiášovou vám poradíme, ako si takéto pracovné miesto čo najviac zútulniť. Okrem praktických doplnkov a dekorácií vyskúšajte taktiež hravú farebnú výmaľbu.
Premýšľate nad tým, ako sa počas adventného zhonu konečne naladiť na pohodovú vianočnú atmosféru? Skúste si vyrobiť svietniky zo zaváraninových pohárov a užívajte si upokojujúci pohľad na svetelné efekty, ktoré vytvára sviečka skrz sklo. Prípadne si svoju domácnosť vyzdobte modrobielou zimnou dekoráciou s motívom lesa. K Vianociam taktiež neodmysliteľne patrí zlatá výzdoba!