Dúhová výzdoba do detskej izby

Náročnosť:

2/5
Print Friendly and PDF

Chystáte izbu pre bábätko? Alebo si neviete rady, ako rozveseliť už zabývanú detskú izbu? Skúste na steny izby namaľovať originálnu dúhu, ktorá rozveselí každú i inak ponurú miestnosť! Vytvoriť ju zvládne úplne každý, a to za jediné víkendové odpoludnie.

Dúha zlepší náladu a rozvíja fantáziu

Farby sú dôležité preto, aby detská izba pôsobila útulne a deti sa v nej cítili čo najlepšie. Vedeli ste ale, že majú tiež vplyv na rozvoj detskej fantázie a tvorivosti? Na dúhovú výzdobu pritom budete potrebovať len ceruzku, kryciu pásku, plochý štetec a farby.

Dúha sa spravidla skladá zo 7 základných farieb: červenej, oranžovej, žltej, zelenej, modrej a fialovej. Ale každá dúha, ktorá sa po daždi na oblohe vytvorí, vyzerá inak. Preto si môžete vybrať práve tie odtiene, ktoré budú ladiť s ostatným vybavením detskej izby. A nemusíte sa obmedzovať ani v množstve zvolených odtieňov, pretože farby Primalex zoženiete aj v praktických malých baleniach. My sme zvolili 4 pastelové odtiene interiérových farieb Primalex Essence: Nežné pohladenie, Čas prázdnin, Slnko v duši a Romantické stretnutie.

Ako na to…?

Odborník radí

Farby Primalex Essence vynikajú svojou jednoduchou aplikáciou, dokonalou krycou schopnosťou a odolnosťou. Sú umývateľné, takže z nich nečistoty ľahko zotriete pomocou vlhkej handričky. Vyberať môžete z palety 42 matných odtieňov, ktoré boli inšpirované čistým škandinávskym štýlom.

Viete ako správne natierať?

S radami od odborníkov z Balakryl vás už žiadna prekážka nezaskočí. Než sa pustíte do svojho Projketu na víkend, prečítajte si rady v tomto článku.

Podaril sa váš Projekt na víkend? Zdieľajte to s nami: #projektnavikend

Nakúpte ľahko na eshope

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

Primalex Essence báza

Umývateľná, matná a vysoko krycia interiérová farba s jednoduchou aplikáciou.

Ďalšie projekty

Aj napriek tomu, že predsieň alebo chodba nepatria medzi najdôležitejšie miestnosti v dome či byte, denne tadeto prechádza veľké množstvo ľudí a okrem členov rodiny je na očiach aj všetkým návštevám. Veľký pohyb na chodbe a v predsieni sa potom nepochybne prejaví i na ich stenách. Šmuhám od topánok alebo mastným odtlačkom sa skrátka nevyhnete. S nátermi Ceramic ale ľahko vyčarujete znova čisté steny ako po vymaľovaní.
Trávite radi čas vonku na záhrade? Či už na terase zvyknete robiť večerné grilovačky, spoločné rodinné oslavy alebo si užívate samotu s knihou, mali by ste si jej prostredie poriadne zútulniť. Okrem príjemného posedenia oživí každú terasu či balkón vlastná kvetinová dekorácia. Drevený rebrík na kvety možno navyše farebne zladiť s ďalším záhradným nábytkom. A natrieť môžete rovno aj kvetináče – všetko s jedinou univerzálnou farbou Balakryl.
Chystáte sa skrášliť okolie svojho domu? Tak rozhodne nezabudnite na oplotenie! Väčšinou je práve plot okolo domu tým prvým, čo všetky prichádzajúce návštevy vidia. Nedovoľte preto, aby vám robil zbytočnú hanbu. Svoj starý plot pritom nemusíte hneď nahrádzať novým, stačí ho zrenovovať. Nový ochranný náter si zaslúžia nielen plotové latky, ale aj kovová vstupná bránka.