Dúhová výzdoba do detskej izby

Náročnosť:

2/5
Print Friendly and PDF

Chystáte izbu pre bábätko? Alebo si neviete rady, ako rozveseliť už zabývanú detskú izbu? Skúste na steny izby namaľovať originálnu dúhu, ktorá rozveselí každú i inak ponurú miestnosť! Vytvoriť ju zvládne úplne každý, a to za jediné víkendové odpoludnie.

Dúha zlepší náladu a rozvíja fantáziu

Farby sú dôležité preto, aby detská izba pôsobila útulne a deti sa v nej cítili čo najlepšie. Vedeli ste ale, že majú tiež vplyv na rozvoj detskej fantázie a tvorivosti? Na dúhovú výzdobu pritom budete potrebovať len ceruzku, kryciu pásku, plochý štetec a farby.

Dúha sa spravidla skladá zo 7 základných farieb: červenej, oranžovej, žltej, zelenej, modrej a fialovej. Ale každá dúha, ktorá sa po daždi na oblohe vytvorí, vyzerá inak. Preto si môžete vybrať práve tie odtiene, ktoré budú ladiť s ostatným vybavením detskej izby. A nemusíte sa obmedzovať ani v množstve zvolených odtieňov, pretože farby Primalex zoženiete aj v praktických malých baleniach. My sme zvolili 4 pastelové odtiene interiérových farieb Primalex Essence: Nežné pohladenie, Čas prázdnin, Slnko v duši a Romantické stretnutie.

Ako na to…?

Odborník radí

Farby Primalex Essence vynikajú svojou jednoduchou aplikáciou, dokonalou krycou schopnosťou a odolnosťou. Sú umývateľné, takže z nich nečistoty ľahko zotriete pomocou vlhkej handričky. Vyberať môžete z palety 42 matných odtieňov, ktoré boli inšpirované čistým škandinávskym štýlom.

Viete, ako správne maľovať?

Nech už ste maliar amatér či profesionál, s Primalexom nie je dôvod k obavám. Než sa pustíte do svojho Projektu na víkend, prečítajte si rady v tomto článku.

Podaril sa váš Projekt na víkend? Zdieľajte to s nami: #projektnavikend

Nakúpte ľahko na eshope

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

K vyzdvihnutiu už po 2 h

Najväčšia sieť mal. potrieb

Poradenstvo pri výbere

Primalex Essence báza

Umývateľná, matná a vysoko krycia interiérová farba s jednoduchou aplikáciou.

Ďalšie projekty

Máte chuť dať drevenému nábytku alebo doplnkom vo svojom dome či byte nový vzhľad? Pomocou náterov Balakryl prebudíte k životu aj staré kúsky, ktoré by inak skončili na zbernom dvore. Voskový olej dodá potrebnú ochranu detskej postieľke aj stolíku pod umývadlo. Namáhanej drevenej podlahe zasa doprajte kvalitný bezfarebný lak.
Radi by ste svojmu interiéru dopriali premenu v podobe nového farebného odtieňa, ktorý je ale úplne odlišný od pôvodného náteru? Aby pri premaľovaní tmavých stien na svetlú farbu či naopak náter dobre prekryl pôvodný odtieň a zároveň sa nezačal šúpať, je potrebné dodržať niekoľko dobrých rád. Potom bude farebná premena vyzerať ako od profesionálneho maliara izieb.